УКРАЇНСЬКА МОВА. Програма для 5-9-х класів ЗНЗ 2017 рік
[ Викачати з сервера (266.0 Kb) ]20.06.2017, 21:38

УКРАЇНСЬКА МОВА. Програма для 5-9-х класів ЗНЗ

Програма відображає засадничі ідеї Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (Постанова КМУ від 23.11.2011 р. № 1392), ідеї концепції «Нова українська школа» (2016 р.).

Мета навчання української мови в школі (предметна) — формування компетентного мовця, національно свідомої, духовно багатої мовної особистості.

Відповідно до поставленої мети головними завданнями навчання української мови в основній школі є: виховання стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови; формування духовного світу учнів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських ціннісних орієнтирів; формування у школярів компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях; ознайомлення з мовною системою й формування на цій основі базових лексичних, граматичних, стилістичних, орфоепічних і правописних умінь і навичок; здатності учня до аналізу й оцінки мовних явищ і фактів; формування вмінь розрізняти, аналізувати, класифікувати мовні факти; працювати з текстом, здійснювати пошук інформації в різноманітних джерелах, використовувати її в самостійно створених висловленнях різних типів, стилів і жанрів.

 

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804.

Категорія: Навчальні програми | Додав: morozallaiwanowna | Теги: УКРАЇНСЬКА МОВА. Програма для 5-9-х
Переглядів: 2572 | Завантажень: 318 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]