ХІМІЯ. Програма для 7-9-х класів ЗНЗ 2017 рік
[ Викачати з сервера (324.0 Kb) ]20.06.2017, 19:42

ХІМІЯ. Програма для 7-9-х класів ЗНЗ

Зміст курсу хімії основної школи зберігає перевірене часом базове ядро, необхідне для освіченості й розвитку учня; розкриває загальнокультурний, гуманістичний характер природничо-наукових знань; ґрунтується на провідних світоглядних ідеях природознавства: пізнаваність матеріального світу; дискретність матерії; ієрархія рівнів структурної організації матерії; матеріальна єдність світу; причинно-наслідкові зв'язки у природі; значення природничих наук для розв'язування проблем сталого розвитку людства.

Шкільний курс хімії побудовано за концентричним принципом. На першому концентрі (в основній школі) вивчається мінімальний за обсягом, але функціонально цілісний базовий курс хімії, достатній для подальшої освіти і самоосвіти учнів. Зміст другого концентру (старша школа) залежить від профілю навчання, обраного учнем.

Програма основної школи реалізує змістові лінії хімічного компонента освітньої галузі «Природознавство»: хімічний елемент, речовина, хімічна реакція, методи наукового пізнання в хімії, хімія в житті суспільства. Зміст програми структуровано з урахуванням вікових особливостей учнів і часу, відведеного на вивчення предмета.

 

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804.

 

 

Освіта.ua
12.06.2017

 

Категорія: Навчальні програми | Додав: morozallaiwanowna | Теги: ХІМІЯ. Програма для 7-9-х класів ЗН
Переглядів: 2211 | Завантажень: 316 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]